INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthim i bujshëm! Atdheu e surprizon në takim dhe i tërheq bluzën Antonelës: Upupu ça pashë…

Rikthim i bujshëm! Atdheu e surprizon në takim dhe i tërheq bluzën Antonelës: Upupu ça pashë…

Publikuar më: 09:33 15-04-2021

Atdheu ka surprizuar Antonelën në takimin e tyre të parë me dy arusha të mëdhenj. Të dy kanë shkëmbyer puthje në faqe dhe për këtë Atdheu ka bërë batuta duke përmendur diskutimet e forta që kanë pasur në lidhje me ngacmimin.

Antonela: Ç’është ky arush i madh?

Atdheu: Ta kam sjellë ty.

Antonela: Kaq i madh?

Atdheu: Po.

Antonela: Hajde të të puthi pak.

Atdheu: Më puth dhe nga kjo ana tjetër. Do të të akuzoj për ngacmim.

(I sjell një arush tjetër)

 Atdheu: Cila ishte arsyeja që me më mbajt në program?

Antonela: Ishte pëlqimi që kisha për ty.

Atdheu: Ti në një moment the që nuk ke më për mua.

Antonela: Ti çfarë nuk ke thënë. A mendon që jemi shumë të njëjtë?

Atdheu: Po. Po nuk mendon që është shumë e keqe?

Antonela: Mendoj se kur të jesh ti me nerva, do të të bëj më shumë.

Atdheu: Publiku më shkruan, a bën skenar Antonela. Unë mendoj që edhe unë jam ndryshe në publik, ndryshe në emision dhe ndryshe kur jam jashtë.

Antonela: Ti mendon se kam bërë skenar?

Atdheu: Se di.

Teksa po shkëmbenin puthje në faqe Atdheu tërhoqi pak bluzën e Antonelës dhe më pas me humor tha: “Upupu ça pashë.”

 

Article Logic
Execution time: 0.0034110546112061