INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-konkurrentja e Përputhen bën deklaratën që s’pritej: S’do dilja kurrë me Mevlanin dhe Atdheun, janë kalamaj…

Ish-konkurrentja e Përputhen bën deklaratën që s’pritej: S’do dilja kurrë me Mevlanin dhe Atdheun, janë kalamaj…

Publikuar më: 17:39 21-03-2021

Ish-konkurrentja e “Për’puthen 1”, Margaret Shllaku, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit , të cilët kanë qenë kuriozë që të dinë sa më shumë rreth saj.

Ndjekësit e saj kanë qenë kuriozë të dinë se kush nga djemtë e “Për’puthen 2” i pëlqen asaj.

“Në qoftë se do ishte te Për’puthen 2 me kë do vijoje takimet ose troç kush të pëlqen”, e ka pyetur dikush.

“Sinqerisht nuk i kam parë me atë sy për t’më pëlqy dikush aty, sepse janë shumë kalamaj, ama di që s’do dilja kurrë me një si Mevlani dhe Atdheu”, është përgjigjur ish-konkurrentja e “Për’puthen 1”.

jonu.png

Article Logic
Execution time: 0.0035209655761719