INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quajti laraskë! I penduar Mevlani e thotë TROÇ: Me Sindin nuk dal më, jam i fokusuar tek…

E quajti laraskë! I penduar Mevlani e thotë TROÇ: Me Sindin nuk dal më, jam i fokusuar tek…

Publikuar më: 15:38 12-01-2021

Mevlani ka surprizuar sot në “PërPuthen”, ku tha se me Sindin ka vendosur të mos dalë më, por i kërkoi kësaj të fundit falje dhe tha se ka gabuar për mënyrën se si i është drejtuar. Ndërkohë ai ka sqaruar edhe pozicionin e tij në raport me vajzat, ku bëri të ditur dy emrat ku është fokusuar.

Mevlani tha se vëmendja e tij tashmë është vetëm te Melisa dhe Lediana.

“Me Sindin e kam vendosur që nuk do dal më sa të jem këtu në emision. Nuk dua të bëj rolin e viktimës, por kam gabuar dhe nuk dua që të rinjtë të marrin mesazhe të gabuara, e kam tepruar dhe e di,e kemi detyrim të respektojmë femrat. Që të heqim dhe alibitë e lëkundjeve, doja të thoja që për momentin jam fokusuar te dy vajza, Melisa ka qenë e para dhe jam i fokusuar vetëm te dy vajzat, Melisa dhe Lediana”, tha ai.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031640529632568