INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Shyqyr dola me një djalë të zgjuar'', Melisa komplimenton Elvisin pas takimit, ''shpërthen'' Mevlani: Je zero…

''Shyqyr dola me një djalë të zgjuar'', Melisa komplimenton Elvisin pas takimit, ''shpërthen'' Mevlani: Je zero…

Publikuar më: 16:35 09-01-2021

Gjatë punatës së djeshme, është transmetuar takimi midis Elvisit dhe Melisës. Ky takim është pritur me shumë debate dhe komente në studio, sidomos pas fjalëve që ka shprehur Melisa. Në nisje të takimit, Melisa ‘thumboi’ duke thënë se Elvisin e kishte zgjedhur pasi donte që dhe ajo të dilte me një djalë të zgjuar. Kaq është dashur dhe Mevlani ka shpërthyer, duke e pyetur nëse djemtë e tjerë që ajo ka dalë kanë qenë budallenj.

Melisa: Të zgjodha se thashë të dal dhe unë me një djalë të zgjuar.

Mevlani: Pse ne të tjerët që kemi dalë me ty jemi budallenj?

Melisa: Por jo jam shprehur gabim, nuk kam dashur të them atë.

Mevlani: Pas kësaj që ke bërë për mua je 0.

Article Logic
Execution time: 0.0033280849456787