INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups! Ndryshe nga të tjerët, Enca përdor të brendshmet si maskë në Dubai!

Ups! Ndryshe nga të tjerët, Enca përdor të brendshmet si maskë në Dubai!

Publikuar më: 10:38 12-04-2021

Enca Haxhia po shijon pushimet luksoze në Dubai, edhe pse në kushte pandemie ku duhet detyrimisht zbatimi i masave anti-COVID. Mirëpo, kur dikush i thotë vendosë maskën, Enca ka një zgjidhje tjetër.

Në një foto të shpërndarë në ‘InstaStory’, Enca është shfaqur duke vendosur pjesën e sipërme të bikineve në fytyrë si një lloj maske.

“Kur më thonë të mbaj maskë”, shkruan këngëtarja krahas fotos.

enca.jpg

 

Këngëtarja ndodhet në Dubai, ku po shijon pushimet e saj luksoze dhe herë pas here ndan momentet me ndjekësit e saj në Instagram.

 

Article Logic
Execution time: 0.017765998840332