INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do bëhen prindër, Kiara Tito zbulon për herë të parë dy gjërat që e tërheqin pafund tek Luizi

Do bëhen prindër, Kiara Tito zbulon për herë të parë dy gjërat që e tërheqin pafund tek Luizi

Publikuar më: 15:37 06-02-2024

Mbrëmjen e sotme Kiara ka krijuar një rubrikë me pyetje, ku i është përgjigjur shumë dashamirësve të saj.

Ajo ka folur rreth shtatëzanisë, kujdesit që ka ndaj vetes por ajo çfarë ra në sy ishin dy karakteristika që ajo ka nxjerrë në pah dhe që i dashuron vërtet shumë tek bashkëshorti i saj, Luizi.

‘E kam mësuar që në Big por nuk e dija që do e kishte kaq shumë të theksuar dhe jashtë shtëpie. Qetësia dhe durimi, dhe kur unë jam me ‘hormonet e shtatëzanisë’. Po si mo Luiz nuk u bëre njëher me nerva?’- shkruan Kiara.

788A87C9-9B9D-49E5-9C7B-DB5EF3479231.png

Article Logic
Execution time: 0.0028731822967529