INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë do ndodhë me Bardhin? Ja si reagoi Sara kur pa se ish-i dashuri hyri në BBV

Çfarë do ndodhë me Bardhin? Ja si reagoi Sara kur pa se ish-i dashuri hyri në BBV

Publikuar më: 12:29 07-02-2024

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 3” kanë hyrë dy banorë të rinj, Françeska Murati dhe Endrik Beba. Ky i fundit është ish-i dashuri i Sarës dhe pritet që të trazojë ujërat brenda në shtëpinë e BBV.

Por si reagoi Sara kur mori vesh se banori më i ri do ishte ish-i i saj? Në një video, ku Endriku po prezantohej, shihej Sara e cila u habit dhe shokua, por tregoi para publikut me gjestet e saj, se është gati dhe pret që të fillojë loja.

Madje gjatë prezantimit të këngëtarit të njohur, ajo shihet duke përveshur mëngët, një gjest ky që tregon se shumë gjëra do ndodhin brenda shtëpisë së BBV, duke krijuar një trekëndësh shumë interesant mes Endrikut, Sarës dhe Bardhit.

Kur Endrik Beba u fut brenda shtëpisë dhe nisi të takonte banorët, Sara ishte duke e parë me një buzëqeshje të ngrirë dhe ishte një takim shumë i ftohtë mes tyre! Pritet të shohim në vazhdim se si do i kenë raportet këta dy banorë.

Article Logic
Execution time: 0.0034091472625732