INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Del arsyeja e vdekjes së 25 vjeçarit, që ndodhej në paraburgimin e Elbasanit

Del arsyeja e vdekjes së 25 vjeçarit, që ndodhej në paraburgimin e Elbasanit

Publikuar më: 11:38 22-02-2019

Verifikohet se Bledar Doda është gjetur i vetëvarur në qeli nga gardianët e burgut të Bradasheshit të Elbasanit.

Doda është dërguar menjëherë në spital, por nuk ja doli dot pasi ka mbërritur pa shenja jete.
Nuk dihet ende arsyeja që çoi të riun drejt vetëvarjes. 25-vjeçari ndodhej prej tre muajsh në paraburgim. Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, por dhe të kryhet ekspertiza mjekoligjore në Tiranë.

Article Logic
Execution time: 0.0033619403839111