INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vdekja e dy djemve shqiptarë në Genova, flasin mes lotëve pronari dhe kolegët: Nuk na besohet

Vdekja e dy djemve shqiptarë në Genova, flasin mes lotëve pronari dhe kolegët: Nuk na besohet

Publikuar më: 11:06 15-08-2018

Pronari i kompanisë ku punonin dy djemtë shqiptarë dhe kolegët e tyre përloten teksa flasin për ta. Nuk e besojnë dot. "Më njoftuan menjëherë për atë që kishte ndodhur", thotë pronari i kompanisë Europulizie për të cilën punuan Marius Djerry dhe Edy Bokrina, të cilët po shkonin në Rapallo nga Sestri ponente. "Marius kishte ardhur këtu që fëmijë” thotë se pronari i kompanisë . “ Ai ishte 2-3 vjeç , ende nuk më besohet". Kolegët e kompanisë, në lot: "Ne të gjithë kalonim aty, pothuajse çdo ditë, por tani jo më. Dihej që ura ishte e rrezikshme"-shprehen ata për Genova News.

Article Logic
Execution time: 0.0034780502319336