INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
David Beckham fotografohet në shoqërinë e një femre tjetër, çfarë po ndodh mes tij dhe Victorias? [FOTO]

David Beckham fotografohet në shoqërinë e një femre tjetër, çfarë po ndodh mes tij dhe Victorias? [FOTO]

Publikuar më: 11:12 10-09-2018

Vetëm para pak kohësh dëgjuam se marrëdhënia e Victoria dhe David Beckham po pësonte një krisje dhe nuk i kishin punët mirë. Gjithsesi Victora është munduar që të shuajë këto zëra, por edhe vetë lajmi u mohua shumë shpejt nga dalje e tyre në kopertinën e revistës “VOGUE” së bashku me fëmijët. 

Por disa ditë më parë David Beckham na tregoi se ai ende ka efektin e tij tek gratë. Ylli i futbollit ka qënë në Miami (Florida) për të zbuluar emrin e ekipit të tij të ri të Major League Soçer, Inter Miami. Por pas punëve, Davidi mori disa kohë për t’u çlodhur në pishinë, duke treguar tatuazhet e tij të famshme ndërsa pinte koktejle. Në kohën që ka qënë duke marrë rreze David është fotografuar më një brune misterioze të veshur më një fustan të kuq me lule. Atë kanë diskutuar rreth diçkaje në telefonin e saj.


“Mediat kanë 20 vjet që flasin për marrëdhënien dhe lajmet e fundit janë pa sens. David dhe unë kemi treguar që jemi po aq të fortë si të ndarë dhe të bashkuar”, është shprehur Victoria.
David dhe Victoria janë martuar në 1999 dhe vazhdojnë dhe sot të kenë po të njëjtën lidhje po aq të fortë si në fillim.

verger.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038211345672607