INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Victoria Beckham rrëfen sekretin e jetëgjatësisë së martesës me David: Injorojmë…

Victoria Beckham rrëfen sekretin e jetëgjatësisë së martesës me David: Injorojmë…

Publikuar më: 13:28 04-09-2018

Victoria dhe David Beckham kanë plot dy dekada që janë bashkë dhe janë më të dashuruar se kurrë. Të gjithë e kanë zili marrëdhënien e tyre, edhe pse shumë herë mediat kaënë shkruar dhe komentuar se martesa e tyre ka pasur krisje.Por kanë qenë vetë ata të dy që i kanë dhënë fund këtyre spekulimeve. 

Victoria së fundmi ka qenë pjesë e revistës “British Vogue” ku ka realizuar një intervistë 360 gradë ku ka folur për katër fëmijët, karrierën e saj por edhe për marrëdhënien me bashkëshortin e saj David Beckham.


Në lidhje me marrëdhënien 20-vjeçare me David Beckham, Victoria u shpreh se ata kanë mësuar të injorojnë gjërat e pakuptimta. “Kemi kuptuar se jemi më të fortë kur jemi të bashkuar, sesa të ndarë. A do të ishim në këtë pozitë ku jemi sot nëse s’do të ishim bashkë?”

-640-0-5b8e30193c97f.jpg

-640-0-5b8e3019de3fe.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035271644592285