INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju tregojmë këtë sekret të Dafina Zeqirit [FOTO]

Ju tregojmë këtë sekret të Dafina Zeqirit [FOTO]

Publikuar më: 13:33 04-09-2018

Mund të keni mësuar shumë gjëra për këngëtaren tuaj të preferuar, por jemi të sigurtë që këtë detaj nuk e dinit. Që në fillim të verë, Dafina Zeqiri ndodhet në Kosovë dhe Shqipëri ku u angazhua me koncerte të shumta. Por edhe pse i duhet të udhëtojë shumë për shkak të profesionit që ka, Duffye nuk paska patentë. Prive mëson se këngëtarja është regjistruar në një nga autoshkollat në Kosovë, për të marrë lejen e drejtimit të makinës. Ndoshta tani mund ta kujtoni se nuk e keni parë ndonjëherë Dafinën duke drejtuar makinën.

32150604_1863160497078722_4868649689794215936_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0084950923919678