INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Drake sapo na zbuloi një anë tjetër të tijën! Zbuloni çfarë ka bërë reperi [FOTO]

Drake sapo na zbuloi një anë tjetër të tijën! Zbuloni çfarë ka bërë reperi [FOTO]

Publikuar më: 10:07 10-09-2018

Ja që Drake di edhe të falë! Duke nisur nga viti 2015, marrëdhëniet mes Drake dhe Meek Mil nuk kanë qenë aspak të mira. Atëherë Mill, me anë të një postimi në Tëitter ka ‘zbuluar’ se Drake nuk i shkruan vetë tekstet e veta dhe ka kërkuar që fansat të ndalojnë së krahasuari me të.

Nga ajo kohë, Drake vazhdimisht akuzohet për këtë gjë, ndërsa raportet aspak të mira janë shfrytëzuar për të bërë këngë kundër njëri-tjetrit, ku janë përfshirë edhe reperë të tjerë.

Por, ishte Drake ai që është treguar si ‘person më i madh’, duke e mbështetur reperin gjatë kohës kur është burgosur vitin e kaluar.

Ai e ka ftuar Meek Mill dhe kanë performuar bashkë këngën e vitit 2012 “Dreams and Nightmares”, duke i befasuar të gjithë kurse më pas janë shprehur shumë të lumtur për këtë pajtim.

drake_1536568897-8024127.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035629272460938