INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dashur pa dashur, Angela Martini dhe miliarderi rumun ‘’çmendin’’ rrjetin me skena EROTIKE [VIDEO]

Dashur pa dashur, Angela Martini dhe miliarderi rumun ‘’çmendin’’ rrjetin me skena EROTIKE [VIDEO]

Publikuar më: 13:39 31-12-2017

Angela Martini është ndër nuset më t ë reja dhe elegante të showbiz-it shqiptar dhe këtë here nuk provokon e vetme rrjetin por bashke me partnerin e saj. Pak javë më parë ata u martuan në Las Vegas dhe ky lajm erdhi shumë papritur për të gjithë, por akoma më papritur erdhi momenti kur Angela publikoi mini-filmin e realizuar me bashkëshortin e saj, me skena erotike dhe duhet thënë se duket tepër joshëse në këtë mini-film, siç mund ta shihni më poshtë./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.003835916519165