INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa tregon se kjo shqiptare është më e bukura në botë [FOTO]

Dua Lipa tregon se kjo shqiptare është më e bukura në botë [FOTO]

Publikuar më: 12:38 31-12-2017

Dua Lipa ishte ndër personazhet më të dëgjuar dhe përflour gjatë vitit 2017 ndersa 2018-ta pritet te jete viti i saj. “New Rules” ishte kenga e cila u shnderrua menjehere në hit dhe po dëgjohet në gjithë botën gjithashtu është ndër këngët e preferara edhe për shumë personazhe VIP me fame ndërkombëtare. Por në gjithë botën, vajza më e bukur sipas Dua Lipa-s, është një shqiptare. Bëhet fjalë për motrën e saj, Rina Lipa. Të dyja kane ngjashmëri por Dua preferon ta cilësojë motrën e saj si më të bukurën në botë, me anë të një komenti në foton e Rinës./intv.al/

0a3764d1-3803-4ff0-b5f2-3514f3cf8bb2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032567977905273