INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Angela Martini lë pa frymë me postimin e fundit [FOTO]

Angela Martini lë pa frymë me postimin e fundit [FOTO]

Publikuar më: 12:19 22-01-2018

Ajo shpesh konsiderohet si femra  më seksi shqiptare dhe jo më kot e ka marrë këtë përcaktim.

Angela Martini vetëm para pak kohësh i dha fund beqarisë kur i tha ‘po’ propozimit për martesë të partnerit të saj milioner. Modelja sërish vazhdon të tërheqë vëmendje dhe këtë e ka bërë me postimin e fundit ku shfaqet vetëm me të brendshme në shtrat. 

gelaaaa.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0031890869140625