INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Habit Angela Martini! Poston foton seksi dhe thotë: Jam një shtëpiake që pret burrin e saj [FOTO]

Habit Angela Martini! Poston foton seksi dhe thotë: Jam një shtëpiake që pret burrin e saj [FOTO]

Publikuar më: 14:52 31-01-2018

Pozat seksi nuk janë diçka e re tashmë, por Angela Martini di se si t’i bëjë të tjerët të flasin për të.

Nëse deri më sot femrat e kanë menduar të qënit shtëpiake, si diçka tepër negative, modelja ju bën të mendoni ndryshe. Ajo ka postuar këtë foto superseksi, ku e quan veten thjeshtë si një shtëpiake.

 “Jam thjesht një shtëpiake që pret burrin e saj të flasë për alienët, zotat, TM etj... e keni parasysh, gjërat e zakonshme.”-ka shkruar Angela  në përshkrimin e fotos.

78335-640-0-5a71ada39ae55.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033600330352783