INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Cila është më seksi, Jasmina apo Ana 2? Andi i Përputhen jep përgjigjen që s’pritej!

Cila është më seksi, Jasmina apo Ana 2? Andi i Përputhen jep përgjigjen që s’pritej!

Publikuar më: 12:28 18-07-2021

Pas daljes nga “Përputhen”, Andi dhe Jasmina i ndanë një herë e përgjithmonë rrugët me njëri-tjetrin. Gjërat mes tyre kanë shkuar aq keq, sa Andi i ka habitur të gjithë me veprimin e tij të fundit.

 

Andi ka refuzuar të thotë emrin e Jasminës në emision, duke lënë të kuptohet se nuk ka dëshirë as ta përmendë.

 

Siç tashmë dihet, ai është prezantues i emisionit “Natë Vere”, ku ishte së fundmi i ftuar Fation Kuqari. Andi po i lexonte Fationit pyetjet e fansave, mirëpo një prej tyre e kishte pyetur “Kush është më seksi, Jasmina apo Ana 2?”.

Pyetja u lexua nga vetë Fationi, i cili tha Ana 2, pasi Andi refuzoi të lexonte emrin e Jasminës.

Article Logic
Execution time: 0.046689987182617