INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli dhe Elvana po bëjnë namin me këngën e re, por ky DETAJ ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve!

Ylli dhe Elvana po bëjnë namin me këngën e re, por ky DETAJ ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve!

Publikuar më: 12:31 18-07-2021

Elvana Gjata dhe Ylli Limani kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Dyshja ka ardhur me një projekt të përbashkët që përmban dy këngë në një klip. Këngët janë pëlqyer shumë dhe brenda pak orëve projekti ka arritur mijëra shikime. Një vëmendje të madhe ka marrë edhe pamja e Elvanës, e cila me një detaj ka marrë shumë vëmendje.

 Thonjtë e Elvanës, kishin zinxhirë floriri të ngjitur dhe ky detaj ra shumë në sy teksa këngëtarja lëviz duart.

 -640-0-60f3489404fc3.jpg

 

Pamjen Elvana e kishte kombinuar me një kostum sportiv dhe shumë varëse në qafë.

Article Logic
Execution time: 0.0028209686279297