INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi që Dafina Zeqiri i anuloi të gjitha koncertet?! [FOTO]

Çfarë ndodhi që Dafina Zeqiri i anuloi të gjitha koncertet?! [FOTO]

Publikuar më: 13:04 01-02-2020

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri kishte planifikuar disa koncerte në Vienë përgjatë muajit shkurt, por që i është dashur ti anulojë të gjitha. Përmes një statusi shpjegues në instagram menaxheri i saj ka rrëfyer arsyet që e shtynë për të anuluar koncertet.

Ai thotë se për shkak të disa mosmarëveshjeve me organizatorët e vendit ku do të mbahej koncerti është parë e udhës që këto koncerte të anulohen. Sipas menaxherit të saj Pëllumb Çitaku, organizatorët nuk kanë respektuar detyrimet dhe kjo i ka shtyrë ata të anulojnë koncertet.

Këtë status e ka rishpërndarë edhe Dafina në instagramin e saj, ndërsa menaxheri i këngëtares njofton fansat e saj se do të rishihen shumë shpejt në të tjera koncerte.

PELLU.jpg

LLUMBI.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026071071624756