INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Pas 10 vitesh, Bes Kallaku i realizon Xhensilës atë që ka dashur gjithmonë! [FOTO]

HAHA! Pas 10 vitesh, Bes Kallaku i realizon Xhensilës atë që ka dashur gjithmonë! [FOTO]

Publikuar më: 14:05 01-02-2020

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar. Së fundmi, ata ndodhen me pushime në Izrael. Nga këto pushime, si Xhensila dhe Besi kanë publikuar shumë foto dhe video nga vendet që kanë vizituar së bashku. Pak më parë, Xhensila ka publikuar një foto të sajën ku shihet duke pozuar para një dere. “Herë herë e qaj foton”, i ka shkruar Besi në komente dhe Xhensila ia kthen: “Më në fund pas 10 vitesh”. 

qaj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036108493804932