INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi?! Pas famës dhe deklaratës së bujshme të Mevlanit, Ledjana merr vendimin e PAPRITUR, ja ç’ka bërë!

Çfarë ndodhi?! Pas famës dhe deklaratës së bujshme të Mevlanit, Ledjana merr vendimin e PAPRITUR, ja ç’ka bërë!

Publikuar më: 16:29 07-05-2021

Ledjana Prenga është një nga vajzat e emisionit “Për’puthen” që duket se do ta finalizojë këtë rrugëtim së bashku me Mevlanin. Që në fillimet e tyre, ata kanë shfaqur pëlqim për njëri-tjetrin, ndaj do të dalin “të përputhur” nga ky emision. Ledjana është kthyer në një personazh të njohur dhe ka gjeneruar shumë fansa në rrjetet sociale, duke u bërë një ndër konkurrentet më të ndjekura.

Së fundmi, në emision është prekur tema e martesës së dikurshme të Mevlanit, i cili pranoi se ka qenë i martuar në Gjermani për letra.

Pas kësaj deklarate ishin fansat ata të cilët “e mbytën” me komente Ledjanën se ç’ka ka për të thënë rreth kësaj çështjeje.

Mirëpo ajo vendosi të mos përgjigjej, madje mbylli llogarinë me mbi 420 mijë fansa në Instagram, pa dhënë asnjë njoftim.

Se pse e ka bërë këtë, më siguri do e mësojmë shumë shpejt.

leddi.png

Article Logic
Execution time: 0.0026900768280029