INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përgjithmonë me vete! Në një mënyrë shumë të veçantë, Ledri Vula gdhend në trup vajzën e tij

Përgjithmonë me vete! Në një mënyrë shumë të veçantë, Ledri Vula gdhend në trup vajzën e tij

Publikuar më: 17:37 07-05-2021

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara po perjetojnë momentet më të bukura të jetës përkrah të voglës së tyre Poem. Çifti janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku shpesh na e zbukurojnë ditën me postimet e tyre.

Ledri me një postim të fundit ka treguar dedikimi të veçantë që ka bërë për të bijën. Ai ka vendosur të bëjë tatuazh emrin e Poem në trupin e tij dhe e bija ka qenë prezente në studio.

Kujtojmë se pak javë më parë ata ishin me pushime në Dubai dhe këto ishin pushimet e para me vajzën e tyre.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036039352416992