INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë gjesti! Fero gdhend në trup të njëjtin tatuazh me këtë person, por s’ka të bëjë me Arbenitën [FOTO]

Çfarë gjesti! Fero gdhend në trup të njëjtin tatuazh me këtë person, por s’ka të bëjë me Arbenitën [FOTO]

Publikuar më: 10:47 06-06-2019

Fero është një ndër reperët më të njohur shqiptarë i cili prej kohësh është në qendër të vëmendjes në mediat rozë, si për këngët e tij, sherret, por edhe për lidhjen me modelen simpatike Arbenita Ismajli.

Së fundmi, reperi ka realizuar një tjetër tatuazh në trup dhe e ka bërë për një arsye shumë të veçantë.

Fero publikoi një foto për ndjekësit e tij ku shfaqet me menaxherin Met Elshani teksa tregojnë tatuazhet e tyre të ngjashëm: Met Elshani atë të një pantere të zezë kurse Fero, një tatu të ri të një pantere, më të madhe se të menaxherit.

“Panterë të përjetshëm”, shkruan Fero i cili e quan vëlla Met Elshanin.

eti.png

Article Logic
Execution time: 0.0034561157226562