INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Berisha akuzon Ballën: Është marrë me prostitucion...

Berisha akuzon Ballën: Është marrë me prostitucion...

Publikuar më: 15:00 21-10-2018

Deputeti Taulant Balla duket se po përballet me një tjetër akuzë të rendë. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook një mesazh të një qytetari. Sipas tij, në kohën kur Balla ka studiuar në Rumani, ai ka trafikuar vajza moldave, duke iu bërë garancitë përmes ambasadës shqiptare.

Taulant Balla ka kryer studimet e larta dhe ato pasuniversitare në në universitetin “Al.I.Cuza” në Lasi, Rumani në vitin 2001.

Duket se ky denoncim që është publikuar në profilin e Sali Berishës do të të pasojë me një padi të radhës për shpifje, nga ana e deputetit Balla.

saliberishahaha.png

Article Logic
Execution time: 0.0035331249237061