INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Luana, as Melinda, as Butrinti! Kjo është kënga që po ''çmend'' shqiptarët dhe me të drejtë! Ju pëlqen? [FOTO/ VIDEO]

As Luana, as Melinda, as Butrinti! Kjo është kënga që po ''çmend'' shqiptarët dhe me të drejtë! Ju pëlqen? [FOTO/ VIDEO]

Publikuar më: 12:42 20-06-2019

Vera ka ardhur dhe tashmë artistët shqiptarë kanë publikuar këngët që do na shoqërojnë gjatë gjithë këtyre muajve të nxehtë, por edhe në vazhdim me siguri.

Emra të njohur të muzikës si Butrint Imeri, Ledri Vula, Majk e Ghetto Geasy, Fero, , Kida, Ermal Fejzullahu, Tayna, Melinda Ademi e shumë të tjerë ka publikuar këngë të cilat po dëgjohen në çdo ambient. Mirëpo kënga të cilën shqiptarët po e dëgjojnë më së shumti është pikërisht “Caliente, e Taynës.

Me mbi 4 milionë klikimë për pak ditë, projekti ritmik i Taynës është numri 1 në “trending” si kënga më e dëgjuar nga shqiptarët për momentin në YouTube.

Ndërkohë në vend të dytë është Kida dhe Ermal Fejzullahu me “Tela” dhe në vend të 3-të, Majk e Ghetto Geasy me “Malena”.

falalt.png

 

Cila ju pëlqen më shumë?

 

Article Logic
Execution time: 0.003410816192627