INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk u kursye! Se dimë për ju, por modelja shqiptare i tha TROÇ Anxhelina Hadërgjonajt:''TË URREJ!'', ja si ia kthen ajo! [FOTO]

Nuk u kursye! Se dimë për ju, por modelja shqiptare i tha TROÇ Anxhelina Hadërgjonajt:''TË URREJ!'', ja si ia kthen ajo! [FOTO]

Publikuar më: 12:13 20-06-2019

Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një prej vajzave më seksi dhe të komentuara të shëobizz-it shqiptar. Edhe pse ende vazhdojmë të presim projekte muzikore prej saj, duket se Anxhelina është duke u përqëndruar tek jeta e saj në SHBA dhe shpesh ngacmon dhe provokon me postimet e saj mjaft sensuale në Instagram.

Të tilla janë fotot e fundit të publikuara nga bukuroshja ku shfaqet me bikini të kuqe buzë detit. E siç duket këto foto kanë bërë xheloze, Emina Cumulajn.

“A e përmenda që të urrej! Çfarë trupi!”, I shkruan Emina në fotot e publikuar dhe Anxhelina e kuptoi shakanë pasi i shkroi: “Të dua”

Më pas Emina shkruan se pas 4 ditësh do të shkojë në plazhin Saint Tropez ku po pushon Anxhelina, ndërsa e paralajmëron këtë të fundit të mos i afrohet:

“Do të vi aty për 4 ditë, mos mu afro me atë trup”

“Do të doja të dukesha si ty pas 2 bebeve”, i shkruan Angelina duke e komplimentuar modelen për fizikun elegant.

metin.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035629272460938