INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me gjoksin hapur, Anxhelina Hadërgjonaj ka një mesazh për ish-in e saj [FOTO]

Me gjoksin hapur, Anxhelina Hadërgjonaj ka një mesazh për ish-in e saj [FOTO]

Publikuar më: 12:22 06-06-2019

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër vajzat më simpatike shqiptare e cila vijon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila ndan me të gjithë adhuruesit e saj foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e jetës së saj.

Së fundmi, Anxhelina ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, e cila shihet e veshur me një xhaketë të zezë mjaft të hapur duke ekspozuar gjoksin e saj, me një efekt shumë interesant, por vëmendjen e shumtë e ka marrë shkrimi që ajo ka lënë për këtë foto.

“Ish-i i tij mendon se jam mësuese dhe më përndjek për udhëzime”- ka shkruar Anxhelina.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036578178405762