INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ofendoi rëndë dhe i preku sedrën, Anxhelina Hadërgjonaj i publikon mesazhet komentueses [FOTO]

E ofendoi rëndë dhe i preku sedrën, Anxhelina Hadërgjonaj i publikon mesazhet komentueses [FOTO]

Publikuar më: 10:56 12-04-2019

Anxhelina ka turpërojë në publik një ndjekësen e saj që i kishte dërguar një mesazh fyes.

Ajo publikoi foton e bisedës në Instagram, ku i kthente përgjigje një vajzë të quajtur Blerta.

Ndërkohë që kjo e fundit e quante “k*rvë”, Anxhelina e pyeste me iroi pse ishte e inatosur ndërsa i bënte dhe një koment për flokët:

“Pse kaq me inat Blerta? Me që ra fjala, paske flokë shumë të bukur”.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme:

1111.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031278133392334