INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E shëndoshë dhe ujë dhe sapun/ Justin Bieber i publikon foton Kendall Jenner [FOTO]

E shëndoshë dhe ujë dhe sapun/ Justin Bieber i publikon foton Kendall Jenner [FOTO]

Publikuar më: 10:03 12-04-2019

Justin Bieber ka publikuar një foto të mikës së tij, Kendall Jenner, por nëse ajo do ta dinte, me siguri nuk do ta kishte lejuar ta publikonte.

Fotoja është bërë në Coachella në vitin 2015, kur Justin dhe Kendall u përfolën për një romancë bashkë.

“Coachella bën mirë të jetë kaq e bukur këtë vit”, shkruan Justin në foton e publikuar në Instagram ku Kendall duket me disa kilogramë më shumë dhe pa filtra.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

justini.jpgjusin_kandell_foto.jpgkov_2.jpg

cov_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082929134368896
    array(1) { ["section"]=> string(86) "e-shendoshe-dhe-uje-dhe-sapun-justin-bieber-i-publikon-foton-kendall-jenner-foto-91251" }