INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Babë e bijë në një linjë! Blero sapo na tregoi një informacion shumë të rëndësishëm për Tarën [FOTO]

Babë e bijë në një linjë! Blero sapo na tregoi një informacion shumë të rëndësishëm për Tarën [FOTO]

Publikuar më: 10:27 12-04-2019

Vajza e këngëtarit Blero Muharremi, Tara, tashmë ka regjistruar albumin e saj të parë muzikor.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Blero në një postim në Instagram, ku shprehet:

“Regjistruam albumin e saj të parë, sigurisht prodhuar nga unë”.

Më pas këngëtari, krenar për të bijën, ka publikuar edhe disa fotografi të vajzës së tij duke luajtur në piano dhe disa të tjera në studio duke regjistruar këngët.

1.jpg2.jpg3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035500526428223