INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Luana, as Ledri, as Ylli Limani! Kjo është kënga që ka ''çmendur'' shqiptarët dhe të gjithë janë fiksuar me të [VIDEO]

As Luana, as Ledri, as Ylli Limani! Kjo është kënga që ka ''çmendur'' shqiptarët dhe të gjithë janë fiksuar me të [VIDEO]

Publikuar më: 11:33 15-07-2019

Epo shqiptarët “vdesin” për pak këngë ritmike që teksti i të cilave të ngel në mendje. Gjatë kësaj vere kemi dëgjuar shumë këngë të bukura të artistëve tanë dhe deri në fund të muajve të nxehtë, me siguri do dëgjojmë edhe këngë të tjera.

Emra të njohur të muzikës si Butrint Imeri, Ledri Vula, Majk e Ghetto Geasy, Fero, , Kida, Ermal Fejzullahu, Tayna, Melinda Ademi, Capital T, Elvana Gjata e shumë të tjerë ka publikuar këngë të cilat po dëgjohen në çdo ambient. Mirëpo kënga e cila po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët ditët e fundit është pikërisht “Si rrush” i Fatima Ymerit dhe Bes Kallakut.

jul.png

 

Ndoshta mendonit se është “Ya Habibi” e Luanës dhe Faydee, por jo, pasi kjo këngë është e dyta në “trending” si kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070350170135498
    array(1) { ["section"]=> string(118) "as-luana-as-ledri-as-ylli-limani-kjo-eshte-kenga-qe-ka-cmendur-shqiptaret-dhe-te-gjithe-jane-fiksuar-me-te-video-98607" }