INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A ka diçka më tepër se shoqërore? Faydee me komentin që i ka lënë Luana Vjollcës i hutoi fare fansat e saj [FOTO]

A ka diçka më tepër se shoqërore? Faydee me komentin që i ka lënë Luana Vjollcës i hutoi fare fansat e saj [FOTO]

Publikuar më: 21:01 14-07-2019

Ka vetëm një ditë që Luana Vjollca ka lançuar bashkëpunimin me Faydee dhe ka arritur që të rrëmbejë mbi 1 milion klikime në Youtube. 

Bashkëpunimi i tyre ka qenë shumë i komentuar, sidomos nga videot që postonin të dy. Këngëtari me origjinë australiane tha se vajzat shqiptare e duan shumë dhe këtu fansat kanë menduar se mes tyre ka diçka më tepër se shoqërore.

Nëse të gjithë ju ishit me dyshme, qetësohuni pasi Luana dhe Faydee thjesht janë dy miq dhe kolegë të mirë, madje këngëtari e konsideron motër. Të paktën këtë na la të nënkuptonim nga komenti që i ka lënë Luanës duke e quajtur “motër”. “Të don veç si motër ky”, i shkruajnë fansat moderatores me shaka.

11-1.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097980499267578
    array(1) { ["section"]=> string(116) "a-ka-dicka-me-teper-se-shoqerore-faydee-me-komentin-qe-i-ka-lene-luana-vjollces-i-hutoi-fare-fansat-e-saj-foto-98577" }