INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pëlqeu? Pas bashkëpunimit të Luanës me yllin BOTËROR qëndron Krenar Çoçaj? Ky DETAJ i nxorri zbuluar! [FOTO]

Ju pëlqeu? Pas bashkëpunimit të Luanës me yllin BOTËROR qëndron Krenar Çoçaj? Ky DETAJ i nxorri zbuluar! [FOTO]

Publikuar më: 14:31 13-07-2019

Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën në muzike, kjo pasi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme. Këngëtarja Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re, në bashkëpunim me artistin e njohur me famë ndërkombëtare Faydee me titull “Yalla Habibi”. Një bashkëpunim shumë i sukesshëm që padyshim do të kthehet menjëherë hit për tregun muzikor shqiptar.

Faydee është ylli i këngëve “Can’t let go”, “Habibi, i need your love”, “Maria”, “Love in Dubai”, që kanë qenë hite edhe tek publiku shqiptar. Por a qëndron Krenar Çoçaj pas këtij bashkëpunimi të Luanës me Faydee? 

Çoçaj përflitet si i dashuri dhe njëkohësisht menaxheri i Luana Vjollcës dhe të themi të drejtën që në periudhën kur është përfolur si i tillë, karriera muzikore e Luanës është rritur goxha.

E siç duket pas këngës “Yalla Habibi” qëndron Krenari të cilin e kemi parë shpesh teksa shoqëron Luanën në koncerte të ndryshme nëpër Europë.

Në listën e vogël të personave që ndjek Krenari është pikërisht edhe Faydee, mirëpo edhe ky i fundit e ndjek menaxherin Kosovar. Pra Krenari pop o bën goxha punë të mirë me karrierën muzikore të Luanës.

collageq.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0066449642181396
    array(1) { ["section"]=> string(107) "e-degjuat-pas-bashkepunimit-te-luanes-me-yllin-boteror-qendron-krenar-cocaj-ky-detaj-i-nxorri-zbuluar-98493" }