INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Ledri, as Tayna, as Elvana! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët momentalisht, ju pëlqen?! [FOTO/ VIDEO]

As Ledri, as Tayna, as Elvana! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët momentalisht, ju pëlqen?! [FOTO/ VIDEO]

Publikuar më: 15:24 22-08-2019

Vera është drejt fundit, por këngët që janë publikuar gjatë këtyre ditëve të nxehta, me siguri do t’i dëgjojmë shumë gjatë. Artistët e njohur shqiptarë na kanë dhuruar shumë hite të bukura dhe me të vërtetë e kemi të vështirë të zgjedhim se kush është kënga jonë e preferuar për këtë sezon veror.

Ledri, Tayna, Noizy, Dafina, Luana, Kida. Elvana Gjata, Capital T e shumë artistë të tjerë kanë sjellë disa këngë të bukura, por kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët në YouTube është “A je mirë” nga ESTTO dhe Çiljeta e cila është publikuar para 3 ditësh, ndërkohë që në vend të dytë është Tayna dhe Dafina me “Bye Bye”.

 

amidbnt.png

Article Logic
Execution time: 0.0039620399475098