INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Luana, as Ledri, as Tayna! Kjo është kënga që ka ''fiksuar'' shqiptarët dhe me të drejtë! [VIDEO]

As Luana, as Ledri, as Tayna! Kjo është kënga që ka ''fiksuar'' shqiptarët dhe me të drejtë! [VIDEO]

Publikuar më: 19:12 12-07-2019

Cili është hiti i verës për ju? “Fustani”, “Kiss Kiss”, “Caliente” apo “Tela”? Këtë e tregojnë fare mirë klikimet dhe kënga e Kidës në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun numëron mbi 17 milionë klikime deri tani.

Emra të njohur të muzikës si Butrint Imeri, Ledri Vula, Majk e Ghetto Geasy, Fero, , Kida, Ermal Fejzullahu, Tayna, Melinda Ademi, Capital T, Elvana Gjata e shumë të tjerë ka publikuar këngë të cilat po dëgjohen në çdo ambient. Mirëpo kënga e cila po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët ditët e fundit është pikërisht “Nuk po kalojka” e Ylli Limanit.

anni.png

 

Ndonëse ka mbi 1.6 milionë klikime në vetëm 4 ditë, kjo këngë është numri 1 si trending në YouTube, si kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët, ndërkohë që në vend të dytë është “Lule Lule” e Dafinës dhe Lumi B.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083119869232178
    array(1) { ["section"]=> string(96) "as-luana-as-ledri-as-tayna-kjo-eshte-kenga-qe-ka-fiksuar-shqiptaret-dhe-me-te-drejte-video-98460" }