INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Luana, as Tayna, as Ledri! Kjo është kënga që ka ''fiksuar'' shqiptarët! Ju pëlqen? [VIDEO]

As Luana, as Tayna, as Ledri! Kjo është kënga që ka ''fiksuar'' shqiptarët! Ju pëlqen? [VIDEO]

Publikuar më: 13:37 26-06-2019

Vera ka ardhur dhe tashmë artistët shqiptarë kanë publikuar këngët që do na shoqërojnë gjatë gjithë këtyre muajve të nxehtë, por edhe në vazhdim me siguri.

Emra të njohur të muzikës si Butrint Imeri, Ledri Vula, Majk e Ghetto Geasy, Fero, , Kida, Ermal Fejzullahu, Tayna, Melinda Ademi e shumë të tjerë ka publikuar këngë të cilat po dëgjohen në çdo ambient.Kënga e fundit e publikuar ishte “Kiss Kiss” nga Ledri Vula dhe Lumi B që u prit shumë mirë nga publiku, mirëpo kënga të cilën shqiptarët po e dëgjojnë më së shumti është pikërisht “Neë Benz” nga Noizy dhe reperi grek Snik.

Në 5 ditë nga publikimi, kënga numëron mbi 1.5 milionë klikime, por është numri 1 si trending në Youtube si kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët.

days.png

 

Kujtojmë që javën e kaluar ishte Tayna me “Caliente”.

Article Logic
Execution time: 0.0037910938262939