INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Armina Mevlani në takim me ‘’DIVËN’’! Kush mund të jetë ky personazh i famshëm? Zbulojeni këtu...[FOTO]

Armina Mevlani në takim me ‘’DIVËN’’! Kush mund të jetë ky personazh i famshëm? Zbulojeni këtu...[FOTO]

Publikuar më: 10:09 24-10-2018

Edhe të famshmit e botës rozë i kanë personazhet e tyre të preferuar dhe nuk ngurojnë të tregojnë simpatitë e tyre nga të cilat frymëzohen.

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në vend, e dashur nga publiku për këshillat dhe guidat nga bota e modës që dhuron për fansat e saj.

Me foto të postuara në Instastory, Armina ka treguar se ka takuar një Divë të botës rozë të cilën e simpatizon shumë.

Bëhet fjalë për Dita Von Teese, balerinë e shfaqjeve “burlesque” dhe gjithashtu aktore.

“Më në fund me Divën”, shkruan Armina teksa shfaqet përkrah Dita Von Teese./intv.al/

drth.PNG

 

t78i.PNG

 

segw.PNG

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0038361549377441