INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbana thotë ''tregoni shoqen e ngushtë'', Xhemi Shehu bën TAG një tjetër moderatore!

Arbana thotë ''tregoni shoqen e ngushtë'', Xhemi Shehu bën TAG një tjetër moderatore!

Publikuar më: 16:27 22-03-2021

Moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë prej vitesh shoqe të ngushta. Ato shfaqen gjithmonë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale. Së fundmi, në postimin e Arbanës për shoqet e ngushta, Xhemi i ka bërë tag Orinda Hutës dhe jo asaj. Në këtë mënyrë moderatorja ka shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit. Kujtojmë se Orinda dhe Xhemi janë po ashtu shoqe, të cilat u afruan akoma më shumë teksa stërviteshin gjatë kohës së karantinës.

dag.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030219554901123