INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbana Osmani LARGOHET nga TopChannel?! Moderatorja braktis emisionin në mes sepse...

Arbana Osmani LARGOHET nga TopChannel?! Moderatorja braktis emisionin në mes sepse...

Publikuar më: 20:02 05-03-2019

Arbana Osmani moderatorja e njohur e Top Channel, me një karrierë mbi 2 dekada në këtë televizion, ka braktisur kanalin televiziv dhe ka lënë në mes edhe transmetimin e emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, thonë burimet për newsbomb.al.

Shkak sipas burimeve të informacionit nga TCH, ka qenë një sherr i moderatores me drejtorin e televizionit Ben Blushi. Nuk dihen rrethanat dhe arsyet e sherrit mes drejtorit dhe moderatores, por lajmi i largimit të saj, ka marrë dhenë menjëherë brenda gjigandit mediatik, shkruan News Bomb.

E plotë në: https://www.newsbomb.al/lajm-i-ri-nga-top-channel-arbana-osmani-sherr-me-drejtorin-ben-blushi-braktis-emisionin-dua-te-te-bej-te-lumtur-155293

Article Logic
Execution time: 0.0033309459686279