INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza harrojeni Ylli Limanin! Vëllai i tij më i vogël do t'ju bëjë të shkulni flokët [FOTO]

Vajza harrojeni Ylli Limanin! Vëllai i tij më i vogël do t'ju bëjë të shkulni flokët [FOTO]

Publikuar më: 19:37 05-03-2019

Ylli Limani është padyshim një prej këngëtarëve më të talentuar por dhe më të dashur për publikun shqiptar, e sidomos për vajzat.

Është e pamundur të mos keni rënë në dashuri me të paktën një prej baladave të tij.

E megjithatë duket se dikush tjetër mund t'i marri lehtësisht vendin dhe është pikërisht vëllai i tij i vogël, shumë simpatik. 

Ai quhet Arti dhe me sa po shohim nga postimi i Yllit në Instagram, është i përkëdheluri i shtëpisë. Këngëtari na ka prezantuar me “Artushin” përmes një urimi që i bën në Instagram me rastin e ditëlindjes së tij.

“Artushi. Për beben që na ka tranuar sa herë rrëzoheshe, se mami më fajësonte mua dhe Hanën. Urime ditëlindjen. Si fëmija më i vogël i familjes, po shpresoj që s’të kemi lënë me pasoja për tërë jetën. Të dua”, shkruan Ylli me humor krahas fotos së vëllait.

ylli_limaniii.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024621486663818