INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MAT! Nga Lori Hoxha te Arbana Osmani, rastet kur VIP-et shqiptarë kanë marrë ''borxh'' gjërat e njëra-tjetrës! [FOTO]

MAT! Nga Lori Hoxha te Arbana Osmani, rastet kur VIP-et shqiptarë kanë marrë ''borxh'' gjërat e njëra-tjetrës! [FOTO]

Publikuar më: 14:27 05-03-2019

Në botën e showbiz-it nuk mungojnë rastet kur Vip-at shpesh me dashje ose pa dashje gjenden në publik me veshje të njëjta. Ndonjëherë ka rastisur që kanë bërë xing, por ka edhe raste që vajzat e famshme shqiptare kanë shkëmbyer aksesorët e njejtë.

Dhe bordo ka gjetur disa raste ndër vite ku shoqet e ngushta VIP kanë ndarë me njëra-tjetrën të njëjtën çantë. Nuk mund ta themi me siguri nëse e njëjta çantë është përdorur nga secila nga mikeshat apo nëse duke qëndruar bashkë përveç miqësisë, dyshet e njohura ndajnë edhe të njëjtat shije sa i pëkret një ndër aksesorëvve më të preferuar të çdo vajze.

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

collageBVN.jpg

 

Albana Osmani dhe kunata e saj Suzi

collageFRT.jpg

 

Lori dhe Sara Hoxha

collageMRT.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0031318664550781