INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që të gjithë po flasin për lidhjen e saj të re, Arbana Osmani ''qan'' dhe tregon fiksimin e saj të parë! [FOTO]

Ndërkohë që të gjithë po flasin për lidhjen e saj të re, Arbana Osmani ''qan'' dhe tregon fiksimin e saj të parë! [FOTO]

Publikuar më: 11:25 05-03-2019

Prej disa javësh po përflitet për një romancë të mundshme mes Arbana Osmanit dhe regjisorit të emisionit të saj Eduart Grishaj, mirëpo nuk ka patur asnjë reagim nga ata lidhur me këto lajme. Por fiksimi i parë i Arbanës paska qenë aktori i njohur i serialit “Beverly Hills”, Luke Perry. Ky i fundit është ndarë nga jeta ditën e djeshme dhe ky lajm siç duket ka mërzitur Arbanën.

Moderatorja e njohur ka publikuar një foto të tij në InstaStory dhe i ka bashkangjitur një emoji duke qarë teksa ka shkruar: “Fiksimi im i parë” Luke ishte i njohur për rolin e Dylan McKay në serialin “Beverly Hills 90210” nga viti 1990 deri në vitin 1995 dhe përsëri luajti nga viti 1998 deri në vititn 2000.

ar.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00341796875