INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbana Osmani foli më në fund vetë mbi gjithçka që u tha për largimin e saj dhe i vuri kapakun këtij muhabeti! [FOTO]

Arbana Osmani foli më në fund vetë mbi gjithçka që u tha për largimin e saj dhe i vuri kapakun këtij muhabeti! [FOTO]

Publikuar më: 22:22 09-03-2019

Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave ditët e fundit. Prej disa ditësh është thënë se prezantuesja dhe autorja e ‘Dua të të bëj të lumtur’ do të largohej nga Top Channel teksa arsyet u shndërruan në një dramë në vete.

Nga përplasja me drejtorin te problemet financiare, ato të lidhura me Renato Mekollin e së fundmi edhe mbi një postim përkrahës për "të dashurin" regjisor, pothuajse nuk ngeli gjë pa u aluduar tek arsyet e ‘largimit’. Por më në fund Arbana ka reaguar personalisht në Instagram ku shkruan:

“Faleminderit të gjitha portaleve për shfrenimin e fantazisë në lajme nga më të pabesueshmet, por gjithsesi shumë argëtuese. Një përqafim për të gjithë!”.

Pra Arbana sapo tregoi që nuk do të largohet.

arbna.png

Article Logic
Execution time: 0.002068042755127