INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Adrola Dushi bën ndryshimin DRASTIK në pamje dhe më të bukur se tani se keni parë ndonjëherë! [FOTO]

WOW! Adrola Dushi bën ndryshimin DRASTIK në pamje dhe më të bukur se tani se keni parë ndonjëherë! [FOTO]

Publikuar më: 21:24 09-03-2019

Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe shumë e suksesshme në atë që bën. Adrola edhe pse është bërë mama në moshë të re, kjo nuk e ka ndaluar atë nga ëndrra për modelingun. Prej disa vitesh po e vazhdon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Pavarësisht largesisë, ajo rikthehet herë pas here në Shqipëri, për të qenë më pranë miqve të saj këtu. Së fundmi Adrola ka vendosur të ndryshojë ‘look’ dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në ‘Instagram’. Ajo ka publikuar disa ‘Instastory’, ku shihet me flokë të shkurtra.

Megjithatë na duhet ta pranojmë se ndonëse modelja ka bërë goxha ndryshim, ajo duket shumë bukur.

dushi1.png

 

DUSHI.png

 

ADROLA.png

Article Logic
Execution time: 0.0027720928192139