INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u tha se do largohet nga televizioni ku punon, Arbana Osmani bën postimin e parë, por Xhemi ''i tërheq veshin'' për këtë arsye! [FOTO]

Pasi u tha se do largohet nga televizioni ku punon, Arbana Osmani bën postimin e parë, por Xhemi ''i tërheq veshin'' për këtë arsye! [FOTO]

Publikuar më: 13:10 07-03-2019

Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale, por edhe për disa lajmeve që qarkulluan për një largim të mundshëm të saj nga Top Channel.

U tha se arsyeja e debatit ishte kërkesa e saj për një vlerësim më të lartë monetar, por pastaj u mësua nga media të ndryshme se çdo gjë është stabilizuar dhe Arbana nuk do të largohet. Arbana nuk ka reaguar fare lidhur me këto lajme dhe ditën e sotme ka bërë postimin e parë pas këtyre thashethemeve.

Ajo shfaqet teksa buzëqesh dhe iu ka uruar mëngjësin duke lënë të kuptohet se ka hedhur pas krahëvë atë çfarë ka ndodhur.

Por shoqja e saj e ngushtë Xhemi është ankuar dhe ndoshta me të drejtë.

“Dikush po pret që t’i thush magjes në ëhatsapp ndërkohë”, ka shkruar ajo dhe Arbana ia kthen “Hahaha ca jeni bërë kshu doni përgjigje të gjithë tek për tek”.

Po ju mërziteni kur shoqja e ngushtë nuk ju kthen përgjigje shpejt ose nuk ju thotë mirëmëngjes?

cantdf.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0045819282531738