INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksidentohet aktori i njohur turk, ''Kemali''. Ja gjendja e tij [FOTO]

Aksidentohet aktori i njohur turk, ''Kemali''. Ja gjendja e tij [FOTO]

Publikuar më: 17:34 26-10-2017

Vajza një lajm i keq për ju! Aktori i telenovelave turke, “Kemali” aksidentohet, ja gjendja e tij...

Burak Özcivit apo i njohur me shumë për publikun shqiptar si Kemali të “Kara Sevda”, është një nder aktorët turq më të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku. Një tjetër serial i dashur për shqiptaret dhe ku Burak ka luajtur ka qenë seriali “Sulejmani i Madhërishëm”.  Por vajzat pasi të lexojnë këtë artikull do të mërziten më shume pasi këtë herë nuk ka një lajm të mirë për aktorin turk. Burak mësohet të ketë patur një dëmtim gjatë xhirimeve të serialit të ri. Si dhe mësohet se “Kemali” do bëjë pak pushim pasi ka këputur ligamentet e këmbës së majtë./intv.al/

wwlc8negqzky.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029990673065186