INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident në hyrje të Bllokut, “Golfi” përfundon në murin e ambasadës ruse [FOTO]

Aksident në hyrje të Bllokut, “Golfi” përfundon në murin e ambasadës ruse [FOTO]

Publikuar më: 11:06 09-03-2019

Një aksident është shënuar në orët e para të ditës së sotme në kryeqytet.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Bllokut, pranë urës së Lanës.

Dy makina, një ‘Golf’ dhe një ‘Benz’ janë përplasur.

Nga përplasja e fortë, njëra prej makinave ka përfunduar në murin e ambasadës ruse në Tiranë.

Fatmirësisht drejtuesit e dy automjeteve nuk kanë pësuar dëmtime të rënda.

 

aksi2.PNG

 

aks.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037131309509277