INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident masiv në Fier/ Gjashtë makina përplasen me njëra-tjetrën! Ja bilanci

Aksident masiv në Fier/ Gjashtë makina përplasen me njëra-tjetrën! Ja bilanci

Publikuar më: 08:30 06-03-2019

Një aksident masiv ka ndodhur ka ndodhur në orët e vona të natës në qytetin e Fierit. Gjashtë makina janë përplasutr me njëra-tjetrën, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin "Jakov Xoxa", pranë shtëpisë së të moshuarve në lagjen "Liri".

Mësohet se dy prej makinave të përfshira në aksident kanë qenë të parkuara. Shkak mësohet të jetë bërë shpejtësia e lartë.

Menjëherë pas ngjarjes, forcat e policisë kanë mbërritur në vëndngjarje dhe po punojnë për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Article Logic
Execution time: 0.0041558742523193