INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, makina përplas çiftin e bashkëshortëve

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, makina përplas çiftin e bashkëshortëve

Publikuar më: 10:25 27-03-2019

Një aksident ka ndodhur paraditen e së mërkurës në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Mjeti me drejtues shtetasin M.B. ka aksidentuar dy shtetas (bashkëshortë), të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Gruaja ndodhet në sallën e operacionit në gjendje të rëndë.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjare dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Article Logic
Execution time: 0.0031609535217285